Manyetik Alan Terapisi

İlaç veya yan etki olmaksızın ağrı ve iltihabı azaltmak, iyileşmeyi hızlandırmak ve kaygıyı azaltmak için hedefe yönelik PEMF tedavisini kullanan hayvan sağlığı ürünlerimizin tamamını keşfedin.

Assisi LOOP® ürünleri, aşağıdakilerle ilgili ağrı ve iltihabı hedefler:

 • ortopedik yaralanmalar
 • Dejeneratif bozukluklar
 • Ameliyat sonrası ağrı ve şişlik
 • Kemik kaynaması
 • İç iltihap
 • Yara bakımı

50.000’den fazla hayvan Assisi ürünleri ile güvenli ve başarılı bir şekilde tedavi edilmiştir.

 

tPEMF™ Terapisi (Manyetik Alan Tedavisi) nedir?

 

Hedeflenen Darbeli Elektromanyetik Alan (tPEMF™) tedavisi, bir hayvanın doğal iyileşme sürecini uyarmak için belirli frekansları hedefleyen elektromanyetik dalgaların kullanımına odaklanır. Assisi LOOP® ve Calmer Canine® ürünlerimizdeki klinik olarak kanıtlanmış, hakemli tPEMF teknolojisi, ağrı, iltihaplanma, anksiyete veya davranış bozukluklarının tedavisi için güvenli, FDA onaylı, ilaçsız bir alternatiftir.

Darbeli Elektromanyetik Alan (PEMF) tedavisinin uygulanması tıp dünyasında yeni değildir. Kemik büyüme uyarıcıları gibi cihazlar, 1970’lerden beri FDA onaylı cihazlar olarak mevcuttur. Bu cihazlar, kemikleri hedeflemek ve iyileşmeyen kırıklarda iyileşmeyi artırmak için “ayarlanmış” PEMF sinyallerini kullanır.

Assisi’nin patentli hedefli Darbeli Elektromanyetik Alan (tPEMF™) sinyali, bir hayvanın kendi doğal anti-inflamatuar sürecini tetiklemek için, hasarlı dokuya hassas bir şekilde ayarlanmış mikro akım verir. Bir cep telefonunun gücünün binde biri olan elektromanyetik sinyal, vücudun kendi endojen nitrik oksit (NO) üretimini düzenleyerek hücresel onarımı uyarır.

Bu indüklenen akımın biyolojik etkisi, Assisi’nin tPEMF teknolojisinin fonksiyonel terapötik bileşenidir. Vücudun kendi anti-inflamatuar molekülü olan nitrik oksitin arttırılması, hedef dokuya ve kullanılan tPEMF dalga formunun spesifik özelliklerine bağlı olarak çeşitli biyoterapötik etkilere sahiptir.

Assisi Loop Şifayı Eve Getiriyor

Assisi’nin Assisi LOOP® ürünleri için geliştirdiği özel dalga formu, iltihabı, ağrıyı ve şişmeyi azaltırken iyileşmeyi hızlandıracak şekilde ayarlanmıştır. İnsan kullanımı için FDA onaylı aynı teknolojiyi kullanan güvenli, etkili, invaziv olmayan, farmasötik olmayan bir tedavidir.

Yakın zamanlarda Assisi, beynin sinir dokusu üzerinde biyolojik bir etki yaratmayı hedefleyen ikinci bir tPEMF sinyali geliştirdi. Patent başvurusu yapılmış Calmer Canine® dalga formu, beyindeki stres ve kaygı merkezlerini hedef alarak kaygıyı etkili bir şekilde azaltır ve hayvanı daha sakin, duygusal olarak daha dengeli bir duruma getirir.

Calmer Canine®, köpeklerde ayrılık kaygısını azaltmanın yanı sıra aşağıdakilere de odaklanır

 • Gürültü kaygısı
 • Seyahat kaygısı
 • Sosyal anksiyete
 • Genel kaygı
 • Köpek Obsesif-Kompulsif Bozukluğu

Calmer Canine, bir dizi anksiyete bozukluğu için uzun süreli, ilaçsız bir tedavidir.