Pulse ve ritmin uyumlu etkisi: sonuçlar bu uyumdan doğar

Genel ilke, Tek bir hedef için birlikte çalışan birkaç güçtür. MLS® Lazer Terapisi bunu mükemmel bir şekilde yorumlar: her biri belirli terapötik etkilere sahip birkaç emisyon, sinerjik bir karışımda birlikte çalışır. ASAlaser patentli gelişmiş bir kontrol sistemi olan Multiwave Kilitli Sistem, emisyonların senkronizasyonunu ve optimum işletim planlarına göre modülasyonunu sağlar. Ortaya çıkan terapötik etki uyumludur ve birçok fayda sağlar.

Avantajlar: tek terapi, birçok fayda

  • Güçlü anti-enflamatuar etki
  • Kesik ve yaralarda hızlı iyileşme
  • Kan dolaşımının anında iyileşmesi
  • Hızlı ödem azalması
  • Hasarlı dokuların yapısal bütünlüğünün hızlı iyileşmesi
  • Ağrının Kısa sürede azalması
  • Kısa tedavi süreleri
  • Yaşam kalitesinin iyileştirilmesi (hayvanın ve sahibinin)

Etkilenen dokunun metabolizması yeniden dengelenir. Onarıcı süreçleri teşvik eden mekanizmalar etkinleştirilir ve hızlı iyileşme teşvik edilir. MLS® Lazer Terapisi bu nedenle çeşitli şikayetleri tedavi etmek için mükemmel bir çözümdür ve özellikle invaziv olmaması ve ürettiği hızlı yanıt nedeniyle takdir edilmektedir.

Bu avantajlar, hayvan sahipleri içinde kısa sürede sonuç görmeleri bakımından oldukça tatmin edicidir.

Lazer Terapi Nedir?

MLS® Lazer Terapisi

Hem ortopedi ve fizik tedavi hem de dermatoloji alanında çok geniş çaplı hastalık tedavisinde kullanılan en yeni teknolojiye sahip işlevsel terapi..

Kullanıcı dostu.. Non – thermal, hiçbir şekilde hastaya zarar vermemektedir.

Deri altında 5 cm derinliğe inebilmektedir ve hiçbir lazer cihazı bu derinliklere inememektedir.

Hastalığı teşhis edin, alanı belirleyin, yöntemi seçin geri kalanı cihaz ayarlayacaktır.

MLS® impulse – Farklı çalışma prensibi, Yüksek Verim, Oldukça Güvenli

İtalya ve ABD’de patentli MLS® impulse, dokuların derinliklerine ulaşabilen dalga boylarına göre sürekli ve titreşimli, senkronize ve birleşik emisyonlardan oluşan karmaşık bir sistem tarafından üretilir. Emisyonların senkronizasyonu, her bir etkinin ayrı ayrı ulaşılmasının aksine, sinerjide terapötik etkileri güçlendirir. 

Terapötik etkilerin sinerjisi: anti-enflamatuar, anti-ödemik ve analjezik etkiler.

Anti-enflamatuar ve anti-ödemik etkiler, lenfatik ve kılcal damarların geçirgenliğinin modülasyonuna ve enflamasyonu tetikleyen moleküllerin ortadan kaldırılmasına bağlıdır. Dokulara artan oksijen ve besleyici madde akışı iyileşme sürecini hızlandırır. Analjezik etki, ağrı eşiğinin yükseltilmesi ve nosiseptif sinir uçlarındaki potansiyel aktivitenin bloke edilmesi yoluyla elde edilirken, ısının neden olduğu hiperemi, algojenik maddelerin drenajını destekler.